Trend, spor, klasik koltuk takımlarına zevkinize en uygun şekilde ve kolayca sahip olabilirsiniz. Koltuk takımı, kanepe takımı, tekli koltuk, berjer modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Koltuk Takımları

Eviniz için ideal, sizi yansıtan, hoşunuza giden tasarımlarla ilgili web sitemizde yer alan online müşteri desteği ya da mağaza personelimizden bilgi alabilirsiniz. Bütçenize uygun kriterlerde bulunduğunuz mekana şık bir detay çıkartan koltuk takımları modellerimizin bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Küçük evler için özel olarak tasarlanmış sandıklı kanepe, yataklı kanepe takımlarımız ya da modern koltuk takımlarına düşük bütçeyle ve kaliteli ürünlere sahip olabileceğinizi görebilirsiniz.

Koltuk Takımları Fiyatları

Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize imalattan halka aracısız satış imkanı sunn Saray Koltuk’ta daha uygun fiyatlı oturma grubunuza 1 haftada teslim alarak en hızlı teslimatla sahip olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizin yanı sıra oturma grupları mobilyaları garanti süresince ücretsiz teknik servis imkanı ile Saray Koltuk’tan ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin satış sonrası destekte de yanındayız.

Nakliye ve Teslimat

Koltuk takımlarımızı İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz naklyie hizmetimiz vardır. Ücretsiz kurulum ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye geneli nakliye hizetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Talebiniz şayet stoklarımızda mevcut ise İstanbul içerisine en geç 5 iş günü, diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda bulunmuyor ise İstanbul içerisine en geç 7 / 9 iş günü, Türkiye geneline 15 / 20 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürün yurt dışına teslim edilecek ise 30 ila 50 iş günü içerisinde teslimatı yapılabilmektedir.

Koltuk Takımları için genel bilgilendirme

  • Tüm ürünlerimiz 2 yıl Saray Koltuk garantisi altındadır.
  • İstanbul içi ücretsiz nakliye ve keşif hizmetimiz mevcuttur.
  • İstanbul içi ücretsiz montaj & demontaj hizmetimiz mevcuttur
  • Türkiye’nin her yerine  teslimat yapılmaktadır.
  • Tüm Avrupa’ya gümrükler dahil gönderim yapılmaktadır.
  • Tüm Dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır.
  • Özel talepleriniz için iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Bakım ve Temizlik

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Koltuk tamir ve bakımlarında bizden destek alabilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Koltuk Takımları Modelleri

Koltuk takımları modellerimizden bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için TIKLAYINIZ…

1
Mobilya Tasarım Merkezine Hoş Geldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?