Modern, spor ya da klasik köşe takımlarımıza zevkinize en uygun şekilde ve en ekonomik yoldan sahip olabilirsiniz. Koltuk takımı, kanepe takımı, tekli koltuk, berjer modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Köşe Takımları

Eviniz için ideal, sizi yansıtan, hoşunuza giden köşe takımlarına web sitemizde yer alan online müşteri desteği ya da mağaza personelimizden bilgi alabilirsiniz. Bütçenize uygun kriterlerde bulunduğunuz mekana şık bir detay çıkartan köşe takımları modellerimizin bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Köşe Takımları Fiyatları

Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize imalattan halka aracısız satış imkanı sunn Saray Koltuk’ta daha uygun fiyatlı köşe takımlarına 1 haftada teslim alarak en hızlı teslimatla sahip olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizin yanı sıra oturma grupları mobilyaları garanti süresince ücretsiz teknik servis imkanı ile Saray Koltuk’tan ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin satış sonrası destekte de yanındayız.

Nakliye ve Teslimat

Tüm köşe takımlarımızı İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz naklyie hizmetimiz vardır. Ücretsiz kurulum ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye geneli nakliye hizetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Talebiniz şayet stoklarımızda mevcut ise İstanbul içerisine en geç 5 iş günü, diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda bulunmuyor ise İstanbul içerisine en geç 7 / 9 iş günü, Türkiye geneline 15 / 20 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürün yurt dışına teslim edilecek ise 30 ila 50 iş günü içerisinde teslimatı yapılabilmektedir.

Köşe Takımları için genel bilgilendirme

  • Tüm ürünlerimiz 2 yıl Saray Koltuk garantisi altındadır.
  • İstanbul içi ücretsiz nakliye ve keşif hizmetimiz mevcuttur.
  • İstanbul içi ücretsiz montaj & demontaj hizmetimiz mevcuttur
  • Türkiye’nin her yerine  teslimat yapılmaktadır.
  • Tüm Avrupa’ya gümrükler dahil gönderim yapılmaktadır.
  • Tüm Dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır.
  • Özel talepleriniz için iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Bakım ve Temizlik

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Kumaş uygulamalarında direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Köşe Takımları Modelleri

Köşe takımları modellerimizden bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için TIKLAYINIZ…

1
Zevkinize uygun özel tasarım Köşe Takımları için bizi arayın...