Günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz, kendinizi iyi hissederek, konforu yakalayacağınız yatak odası takımlarına Saray Koltuk’ta bulabilirsiniz. Evinizde size sakinlik veren bir yatak odanızın olması ve bir odaya aidiyet hissederek rahat bir dinlenme zamanına sahip olmanız uyku kalitenizi artırır. Dolayısıyla gün boyu daha enerjik hissederek günlük aktivitelerinizde daha verimli olma fırsatı bulabilirsiniz.

Aileniz için huzurlu bir dinlenme alanı yaratmak her zaman elinizde

Yeni Trend Yatak Odası Takımları

Yılın trendlerini takip ederek yeni sezon yatak odası takımlarını müşterilerimiz için özel olarak tasarladık. Modern yatak odası takımları evlerinize güzellik katmaya devam ediyor. Yatak odanızın havasını değiştirmeye karar verdiyseniz, tasarım ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

 

Yatak Odası Fiyatları

Yatak odası fiyatları için de en uygun yatak odası takımına bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz özel tasarım ekiplerimizle size özel tasarımlarda çıkartabiliriz.

Nakliye ve Teslimat

Tüm yatak odası takımlarımızı İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz naklyie hizmetimiz vardır. Ücretsiz kurulum ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye geneli nakliye hizetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Talebiniz şayet stoklarımızda mevcut ise İstanbul içerisine en geç 5 iş günü, diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda bulunmuyor ise İstanbul içerisine en geç 7 / 9 iş günü, Türkiye geneline 15 / 20 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürün yurt dışına teslim edilecek ise 30 ila 50 iş günü içerisinde teslimatı yapılabilmektedir.

Yatak Odası Takımları için genel bilgilendirme

  • Tüm ürünlerimiz 2 yıl Saray Koltuk garantisi altındadır.
  • İstanbul içi ücretsiz nakliye ve keşif hizmetimiz mevcuttur.
  • İstanbul içi ücretsiz montaj & demontaj hizmetimiz mevcuttur
  • Türkiye’nin her yerine  teslimat yapılmaktadır.
  • Tüm Avrupa’ya gümrükler dahil gönderim yapılmaktadır.
  • Tüm Dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır.
  • Özel talepleriniz için iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Bakım ve Temizlik

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Ofis koltuk tamirinde bizden destek alabilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Yatak Odası Modelleri

Naturel, klasik, tarz ve elit yatak odası takımı modelleri gibi çeşitli yatak odası mobilyalarından tarzınızı yansıtacak seçimler yapabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz yatak odası takımına Saray Koltuk’un yeni özgün tasarıma sahip çok çeşitli ürünlerini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Daha fazla ürün için TIKLAYINIZ

1
Özel tasarım yatak odaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.