Salonunuzda olağanüstü bir bütünlük sağlayabileceğiniz yemek odası takımlarımıza en ekonomi yoldan ulaşabilirsiniz. Üstelik konsol, vitrin, gümüşlük ve tv ünitesi aramak ve beğenmek için de zaman harcamazsınız.

Yemek Odası Takımları

Saray Koltuk’ta özel tasarım yemek odası takımı bulunmaktadır. Özel tasarım yemek odası takımının içinden tarzınızı yansıtacak yemek odasını seçebilirsiniz. Yemek odası takımlarının içerisinde yemek masası ve altı adet sandalyesi, konsol, konsol aynası ve tv ünitesi bulunmaktadır. Salonunuzda bir bütünlük sağlayacak Saray Koltuk yemek odası modellerini dilerseniz size özel de tasarlayabiliriz. Yemek masalarında gelişen dostluklar, yükselen kahkahalara eşlik edecek sandalyelerin konforu ise sizi masadan kaldırmayacak.

Yemek Odası Fiyatları

Yemek masası modellerimizde tüm evlere uyum sağlayacak yemek masası modelleri mevcut. Bu birbirinden zevkli tasarımlara sahip yemek odası takımı fiyatları yüzünüzü güldürecek. Herkes için erişilebilir mobilya felsefesiyle hareket eden firmamız, uygun fiyat politikasını bu yıl da devam ettirmektedir.

Üstelik stoklarda bulunan yemek odası takımı modellerine İstanbul içerisinde bir günde teslim avantajıyla sahip olacaksınız.

Yemek Odası Modelleri için genel bilgilendirme

  • Tüm ürünlerimiz 2 yıl Saray Koltuk garantisi altındadır.
  • İstanbul içi ücretsiz nakliye ve keşif hizmetimiz mevcuttur.
  • İstanbul içi ücretsiz montaj & demontaj hizmetimiz mevcuttur
  • Türkiye’nin her yerine  teslimat yapılmaktadır.
  • Tüm Avrupa’ya gümrükler dahil gönderim yapılmaktadır.
  • Tüm Dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır.
  • Özel talepleriniz için iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Bakım ve Temizlik

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin, ahşap uygulamaların ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Yemek Odası Modelleri

Hayalini kurduğunuz yatak odası takımına Saray Koltuk’un yeni özgün tasarıma sahip çok çeşitli ürünlerini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Yemek odası modellerimizden bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için TIKLAYINIZ…

1
Yeni sezon yemek odası modellerimiz için hemen arayın.